Ana sayfa » Volkswagen ailesinin en küçük SUV’ u T-Roc satışa sunuldu
Haberler

Volkswagen ailesinin en küçük SUV’ u T-Roc satışa sunuldu

Volkswagen en küçük ve en yeni SUV’ si olan ve adını Türkçe’ de ‘’kaya’’ anlamına gelen ‘’ Roc’’ kelimesinden alan T-Roc modelini satışa sundu. Model 11 farklı gövde rengi ve 4 farklı tavan rengi ile yeni sahiplerinin zevkine göre renklenecek.

Aracın boyutları ve düşük ağırlık merkezi, yol tutuşa büyük katkı sağlıyor ve daha sportif bir görüntü sunuyor.

Model, Türkiye’ ye sadece 1,5 lt TSI 150 PS (ACT) benzinli motor ve 7 ileri DSG şanzımanla gelecek. Araç 8,4 saniyede ise 0-100 km/s ulaşabiliyor.Ayrıca bu motorda Otomatik Silindir Kapama Teknolojisi buluyor.

Volkswagen T-Roc ‘’Highline’’ donanımıyla alındığında, LED ön farlar ve gündüz farları, dijital gösterge paneli, 8 inçlik kapasitif dokunmatik ekrana sahip ‘’Composition Media’’ bilgi ve eğlence sistemi, App connect mobil bağlantı arayüzü, tam otomatik klima ve Ön/Arka Park mesafe sensörleri standart olarak bulunuyor.Ayrıca , ‘’Şerit Takip Asistanı’’, ‘’Kör Nokta Uyarı sistemi’’, ‘’Paralel Park Asistanı’’, yaya algılama özelliğine sahip ‘’Ön Bölge Asistanı’’ ve ‘’Çarpışma Hazırlığı’’ gibi donanımlar opsiyonel olarak satışa sunuluyor. Aracın tavsiye edilen satış fiyatı ise 192 bin TL olarak belirlendi.

Etiketler

Yorum Ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın