Ana sayfa » Yeni Nissan Leaf’ e Menzil ve Güç Takviyesi
Haberler

Yeni Nissan Leaf’ e Menzil ve Güç Takviyesi

Nissan , güç artışı ve daha uzun menzil sunan Leaf EV’nin yeni bir ürün gamı ​​versiyonunu piyasaya sürdü .

Las Vegas’ta CES’te başlatılan Leaf 3.Zero e + Limited Edition, elektrikli otomobilin standart 40kWh pilini 62kWh birimiyle değiştiriyor. Nissan, WLTP test döngüsünde 239 mil , standart modelde 62 mil artış elde edebileceğini söyledi .

Avrupa’da 5000 adet satışa sunulacak olan özel baskı, standart model için 148bb ile karşılaştırıldığında gücünü 214bb’ye çıkardı. Arabada ayrıca 338 Nm torka ve 156 km/h hıza sahip.

Yeni 62kWh batarya, standart ünitedeki 192 ile karşılaştırıldığında 288 hücreye sahip. Nissan, enerji yoğunluğunda% 25, ​​enerji depolama kapasitesinde% 55 artış sağladığını ancak 40kWh bataryaya benzer bir boyutta olduğunu belirtti. Yer altı aküsünü hesaba katan araç, 16 inç tekerleklerde 5 mm daha yükseğe oturur, ancak diğer tüm boyutlar değişmez.

İçeride, Nissan’ın ek bağlantı hizmetleri vaat ettiği yeni bir 8.0in infotainment ekranı var. Yeni iki tonlu gövde renkleri de var.

Nissan, orijinal otomobilin 40kWh pilini ve standart güç çıkışını korurken, iç ve dış yükseltmeleri de içeren yeni bir Leaf 3.Zero modelini piyasaya sürdü.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın