Ana sayfa » Porsche Macan S Şimdi Daha Hızlı, Daha Konforlu
Haberler

Porsche Macan S Şimdi Daha Hızlı, Daha Konforlu

Porsche güçlü Macan S ile birlikte kompakt SUV ürün yelpazesini genişletiyor.Yeni model 354 HP’lik 3 litre turbo şarjlı V6 motoruyla performans ve yeni şasisi ile daha fazla konfor vaat ediyor.

Önceki versiyona göre bu motoruyla 14 HP daha fazla güç üreten Yeni Macan S, opsiyonel Sport Chrono Paketi ile donatıldığında 5,1 saniyede 0’dan 100 kilometreye ulaşabiliyor. 100 kilometrede 8,9 litre yakıt tüketen Macan S’ in azami hızı ise saatte 254 km.

Bu aracın yenilikleri arasında ise arkasındaki LED ışık şeridi ve tamamen ağ bağlantılı, 10,9 inçlik dokunmatik ekranıyla Porsche Communication Management sistemi bulunuyor.

Yeniden Ayarlanmış Şasi İle Daha İyi Denge

Ön akstaki çelik parçalar alüminyumdan yapılmış amortisör bağlantı çatalı ile değiştirildi. Eskiye göre daha sağlam olan yeni hafif alaşım tasarım, daha kesin bir yol tutuşu ve sürüş konfor sunuyor. Virajlarda nötr tepkiyi yeni ayarlanmış viraj çubukları sağlıyor. Sportifliğiyle göze çarpan modelin şasisi de farklı genişlikteki lastikler ve dört çekişli Porsche Traction Management (PTM) sistemi ile yenilendi.

Macan S’in sportif iç tasarımı, opsiyonel olarak sunulan GT spor direksiyon ile güçleniyor. Direksiyone Entegre mod kumandası ise Sports Response Düğmesiyle birlikte isteğe bağlı Sports Chrono Paketine dahil.

Etiketler

Yorum Ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın